Loader

... spracováva sa ...

Služby spoločnosti Keraming, a.s.

Prenájom mechanizmov

Spoločnosť Keraming ponúka na prenájom rôzne typy mechanizmov, ktoré sú potrebné pri realizacii stavieb rôzneho charakteru. Na prenájom ponúkame mobilné žeriavy s nosnosťou od 20 do 55 ton, pásový výložníkový žeriav, stacionárne žeriavy, rýpadla, nakladače, rotačné teleskopické manipulátory a pracovné plošiny, kolesové nakladače.

V súčastnosti máme k dispozícii na prenájom tieto mechanizmy :

Žeriav Tatra AD 20 T • Žeriav Grove 2035 T • Žeriav Grove 2055 T • JCB • UNC Novotny • MRT 1432 plošina • MT 1840 plošina • ATJ/180 plošina • Compact XD 12 plošina • INREKA plošina príves

Po kontaktovaní našej spoločnosti vám náš personál ochotne poskytne všetky potrebné informácie ako je cena prenájmu mechanizmov a možnosti prenájmu.

Predaj bytov, VILLAPARK TRENČÍN

VILLAPARK TRENČÍN

BYTOVÉ DOMY - BYTY NA PREDAJ

www.villaparktn.sk

Ponúkame na predaj byty vo výbornej slnečnej a tichej lokalite mesta Trenčín a nadštandardnom vyhotovení. Výstavba bytových domov je situovaná na pozemkoch nachádzajúcich sa v južnej okrajovej časti mesta Trenčína, na západnej strane ul. Soblahovská, medzi jestvujúcimi bytovými domami, Leoni Autokabel Slovakia a Lavičkovým potokom.

Táto jedinečná poloha garantuje výbornú dopravnú dostupnosť do všetkých častí mesta Trenčín ale aj mimo regiónu vďaka priamemu napojeniu na diaľnicu D1, len kúsok od bytových domov sa nachádzajú rozsiahle nákupne možnosti v zóne Laugarício.

Každý bytový dom VILLAPARK má 27 bytov, ktoré sú rozmiestnené do piatich nadzemných podlaží. Byty sú 2, 3 a 4-izbové. Na I. NP sú garáže, pivnice a vstup do domu. Prístup do bytov je zo spoločného schodiska a výťahu s kapacitou 8 osôb. Každý z bytov má balkón, alebo terasu. Každý byt má samostatné vykurovanie s vlastným kotlom. Jednotlivé byty majú elektronického vrátnika, telefónnu a televíznu kabeláž. Byty sa predávajú v štandardnom vyhotovení alebo ako holobyty. Pri štandardnom vyhotovení má každý klient na výber množstvo kvalitných materiálov, ktoré vybral architekt projektu. Pri holobyte sa samozrejme jedná o maximálnu individualizáciu každým klientom.

Stavajte s nami

26

rokov stavebnej

činnosti

POZRIEŤ PROFIL

9

práve realizovaných

projektov

POZRIEŤ PROJEKTY

450

zrealizovaných

projektov

POZRIEŤ REFERENCIE