Loader

... spracováva sa ...

Bytová výstavba

Pri objektoch bytovej výstavby sa nestretávame s náročnými technológiami ako je tomu u priemyselnej výstavby, nedá sa ale povedať žeby tieto projekty boli menej náročné ako tie priemyselné alebo obchodné vzhľadom k tomu že sú realizované pre veľký počet konečných užívateľov.

Koneční užívatelia majú samozrejme vysoké požiadavky na kvalitu realizovaných prác a často krát tieto projekty podliehajú veľkému množstvu klientských zmien, kde každá zmena je praktický individuálna.

Naša spoločnosť preto pri výstavbe bytových objektov obzvlášť dbá na kvalitu realizovaných prác a pristupuje individuálne ku každému konečnému užívateľovi prostredníctvom klientského centra zriadeného pre každý projekt. V klientskom centre dostáva každý zákazník všetky potrebné informácie ohľadom projektu a možnosti individualizácie jednotlivých bytov.

Našou hlavnou úlohou je spokojnosť každého konečného užívateľa. Zrealizované projekty sú dôkazom že sa nám darí túto úlohu napĺňať.

VILLAPARK TRENČÍN

Každý bytovýdom má 27 bytov, rozmiestnených na piatich nadzemných podlažiach. Byty sú 2, 3 a 4-izbové. Na I. NP sú garáže, pivnice a vstup do domu. Prístup do bytov je zo spoločbého schodiska a výťahu s kapacitou 8 osôb. Každý z bytov má balkón, alebo terasu. Každý byt má samostatné vykurovanie s vlastným kotlom. Jednotlivé byty majú elektronického vrátnika, telefónnu a televíznu kabeláž.

Podrobné informácie nájdete na stránkach projektu.

VILLAPARK TRENČÍN

BYTOVÉ DOMY - BYTY NA PREDAJ

www.villaparktn.sk

Stavajte s nami

_POCITADLO_1

rokov stavebnej

činnosti

POZRIEŤ PROFIL

_POCITADLO_2

práve realizovaných

projektov

POZRIEŤ PROJEKTY

_POCITADLO_3

zrealizovaných

projektov

POZRIEŤ REFERENCIE