Loader

... spracováva sa ...

Obchodná výstavba

Vzhľadom na bohatú históriu našej spoločnosti sme mali možnosť zúčastniť sa prvých realizácii obchodných objektov na Slovensku, vďaka čomu máme v tejto oblasti mnoho relevantných skúseností a vieme preto flexibilne reagovať na každú požiadavku klienta v oblasti obchodnej výstavby.

Realizovali sme komplexné zábavno-obchodné centrá, ktoré kumulujú funkciu obchodu, služieb, zábavy a oddychu ako aj obchodné objekty rôznych reťazcov, ktoré sú špecificky zamerané na predaj konkrétneho druhu tovaru alebo služby.

Pri realizácii obchodných objektov je obzvlášť dôležité rýchlo a flexibilne reagovať na často sa meniace požiadavky klienta, kde pri každom zrealizovanom projekte bolo na konci realizácie niekoľko desiatok zmien. Tieto často sa meniace projekty si preto vyžadujú dokonalý systém sledovania, spracovania a realizovania každej zmeny, tak aby boli všetky požiadavky našich klientov splnené.

Nemenej dôležitá je seriózna a korektná komunikácia realizačného tímu počas výstavby nakoľko klient často krát prenajíma objekty väčšiemu počtu subjektov, v stávke je preto dôvera týchto subjektov voči klientovi.

Všetky obchodné objekty sú realizované v extrémne krátkom čase, vzhľadom k tomu že tieto projekty musia byť otvorené pred Vianočnými alebo Veľkonočnými sviatkami. Popri rýchlom tempe výstavby je taktiež dôležitá aj vysoká kvalita diela, nakoľko projekty sú posudzované auditmi počas výstavby ale aj niekoľko rokov po odovzdaní diela.

Všetky tieto skutočnosti nasvedčujú že sa jedná o náročné stavebné projekty, ktoré naša stavebná spoločnosť zrealizovala podľa očakávania našich klientov o čom svedčí aj fakt, že nám títo klienti zverili realizáciu hneď niekoľkých obchodných objektov.

Stavajte s nami

_POCITADLO_1

rokov stavebnej

činnosti

POZRIEŤ PROFIL

_POCITADLO_2

práve realizovaných

projektov

POZRIEŤ PROJEKTY

_POCITADLO_3

zrealizovaných

projektov

POZRIEŤ REFERENCIE