Loader

... spracováva sa ...

Priemyselná výstavba

Spoločnosť Keraming a.s. od svojho vzniku zrealizovala veľký počet stavieb v oblasti priemyselnej výstavby pre zahraničných ale i Slovenských klientov. Pri realizácii výrobných závodov a logistických projektov ponúkame každému klientovi osvedčenú kvalitu pri rýchlej a efektívnej výstavbe vedenej skúseným personálom, ktorý sa pýši mnohými úspešnými realizáciami v oblasti priemyselnej výstavby.

Pri realizácii priemyselných objektov nie sme limitovaní žiadnym nosným systémom stavebnou alebo výrobnou technológiou inštalovanou v objekte nakoľko máme skúsenosti s ľahkou strojárskou výrobou, ťažkou strojárskou výrobou, automotive výrobou, automatizovanými lakovňami, chemickou výrobou, potravinárskou výrobou, automatizovanými skladovými systémami, skladovaním v silách, výškovými skladmi, mrazenými a chladenými skladmi, skladovaním v ochrannej atmosfére a mnohými inými.

Vďaka týmto realizáciam vieme akú stavebnú pripravenosť vyžadujú rôzne výrobne technológie a klientom preto ponúkame aj doplnkové služby ako je projektová príprava týchto náročných technologických celkov, povolenie výstavby prostredníctvom oddelenia inžinieringu a dokonca presťahovanie technológie z jestvujúcich výrobných závodov na Slovensku ale aj v zahraničí lodnou a kamiónov prepravou.

Máme skúsenosti s realizáciou objektov v priemyselných závodoch ako Duslo Šala, Slovnaft Bratislava kde sú kladené enormné nároky na bezpečnosť a disciplínu pri výstavbe a preto nie je pre nás problém realizovať projekty v tých najnáročnejších podmienkach. O kvalite nami realizovaných priemyselných stavieb svedčia naši stabilní klienti, ktorým vďačíme za dôveru, ktorú nám prejavujú pri výstavbe ich investícii už mnoho rokov.

Stavajte s nami

_POCITADLO_1

rokov stavebnej

činnosti

POZRIEŤ PROFIL

_POCITADLO_2

práve realizovaných

projektov

POZRIEŤ PROJEKTY

_POCITADLO_3

zrealizovaných

projektov

POZRIEŤ REFERENCIE