Loader

... spracováva sa ...

Spoločnosť Keraming, a.s.

Vážený obchodný partner,

Dovoľte nám predstaviť spoločnosť Keraming a.s. , ktorá sa od svojho vzniku v r. 1991 postupne vyprofilovala medzi popredné stavebné spoločnosti, ktoré v rámci svojho pôsobenia zabezpečujú komplexné služby súvisiace s prípravou a realizáciou stavieb.

Sme pružná, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s kódexom firmy v komplexnosti a kvalite služieb a predvídaní potrieb zákazníka.

Tím pracovníkov, ktorý stál pri zrode našej spoločnosti nadviazal na svoje viacročné skúsenosti z inžinierskej činnosti, príprav a realizácií veľkého počtu stavieb. V súčasnosti sa orientuje na komplexné zabezpečenie realizácie stavieb vrátane projektového a realizačného manažmentu .

Profesná štruktúra spoločnosti združujúca špecialistov, technikov, manažérov, ktorí boli vyberaní na základe najprísnejších kritérií a referencií ich odbornej spôsobilosti, je budovaná tak, aby sme boli schopní zvládnuť akúkoľvek zákazku komplexne, v kvalite a čase požadovanom zákazníkom. Tento tím pracovníkov tvoria obchodný, technický a výrobný úsek.

Pri zhmotňovaní Vašich myšlienok je iste potrebné mať dostatok odborných poradcov. Sme preto pripravení dať Vám k dispozícií všetky naše dlhoročné skúsenosti a odborné vedomosti. Naši pracovníci mali možnosť zoznámiť sa s osvedčeným spôsobom výstavby, jej riadenia a zabezpečenia v západnej a severnej Európe a v USA. Všetky tieto poznatky vedia flexibilne aplikovať v našich podmienkach, o čom svedčia stavby, na ktorých sme sa podieľali ako projekt manažment resp. sme zabezpečovali ich projektovú, inžiniersko-investorskú prípravu, realizačnú fázu od prvých úvah investora až do konečného cieľa , predstavujúceho vydanie kolaudačného rozhodnutia a uvedenie do užívania.

Uvítame obchodnú spoluprácu aj v prípade realizácie stavby pre Vašu spoločnosť.

Ing. Dušan Jasečko

generálny riaditeľ a predseda predstavenstva

Certifikáty a ocenenia

Spoločnosť Keraming a.s. je držiteľom významných certifikátov a rôznych ocenení, ktoré odzrkadlujú odbornosť a profesionalitu zamestnancov spoločnosti. Stoja za nimi skúsenosti získané pri realizácií desiatok úspešných projektov.

Stavajte s nami

_POCITADLO_1

rokov stavebnej

činnosti

POZRIEŤ PROFIL

_POCITADLO_2

práve realizovaných

projektov

POZRIEŤ PROJEKTY

_POCITADLO_3

zrealizovaných

projektov

POZRIEŤ REFERENCIE